پرفروش ترین ها

حالت نمایش:
3,400,000تومان

پک دزدگیر اماکن کوماکس c340 پلاسشامل:1 عدد چشم سیمیباتری 5 آمپر1 عدد چشم سیرنسنتر کوماکس C340دارای نرم افزار پیشرفته و هوشمند اندروید و iosدارای پردازنده فوقولاده قوی ای سی مگا۶۴سیمکارتی و تلفن شهری۳۶ ماه گارانتی تعویض کتبی بدون قید و شرط۱۵ سال خدمات پس از فروشدارای ۴ زون با سیم و ۹ زون بیسیمنام گذاری زون ها به صورت مجزا و قابل تفکیکدارای ۲ خروجی ر..

5,120,000تومان

پک دزدگیر اماکن کوماکس c340 پلاسشامل:1 عدد چشم سیمیباتری 5 آمپربلندگو و کاور بلندگوسنتر کوماکس C340دارای نرم افزار پیشرفته و هوشمند اندروید و iosدارای پردازنده فوقولاده قوی ای سی مگا۶۴سیمکارتی و تلفن شهری۳۶ ماه گارانتی تعویض کتبی بدون قید و شرط۱۵ سال خدمات پس از فروشدارای ۴ زون با سیم و ۹ زون بیسیمنام گذاری زون ها به صورت مجزا و قابل تفکیکدارای ۲ خ..

5,400,000تومان

دزدگیر سایلکس SG8 lite سیمکارتی و خط ثابت حرفه ای و فوق العاده قوی دزدگیر سایلکس مدل SG8-805 Q یکی از مجهزترین و پیشرفته ترین سیستم های حفاطتی اماکن می باشد .نقد و بررسی تخصصیدزدگیر سایلکس SG8 liteدزدگیر سایلکس  SG8 liteامروزه سیستم های امنیتی پیشرفت قابل توجهی کرده اند ، بخشی از این پیشرفت مربوط به هوشمند سازی اماکن می باشد که دزدگیر سای..

6,550,000تومان

یکی از محصولات جدید سبد ویلسوتک، دزگیرهای سیمکارتی ویلسوتک هستند که در این مطلب به معرفی کامل این محصول می پردازیم:دزدگیر سیمکارتی اماکن ویلسوتک مدل VT-500 مشخصات و امکانات فنی :-برنامه ریزی و کنترل دستگاه از طریق تماس صوتی، پیامک و نرم افزارهای ios , اندروید-4 خروجی قابل کنترل با تماس صوتی، پیامک و نرم افزار برای وسایل برقی-گزارش پیامکی ورود ..

2,680,000تومان

دزدگیر کوماکس سیم کارتی Commax مدل C310قابلیت اعلام خطر از طریق SIM Card و خط ثابت ثبت ۹۹ واقعه آخر به همراه زمان و تاریخ وقوع ۲۴ ثانیه پیام قابل ضبط به صورت ۱ تا ۴ پیام مجزا (Alarm – Fire – Tamper – Panic) ارسال ۹ گزارش مختلف برای Admin‌ها تعریف سطح دسترسی برای کاربران ریموتی تنظیمات متنوع برای رله (Option Relay) امکا..

3,620,000تومان

دارای نرم افزار پیشرفته و هوشمند اندروید و iosدارای پردازنده فوقولاده قوی ای سی مگا۶۴سیمکارتی و تلفن شهری۳۶ ماه گارانتی تعویض کتبی بدون قید و شرط۱۵ سال خدمات پس از فروشدارای ۴ زون با سیم و ۹ زون بیسیمنام گذاری زون ها به صورت مجزا و قابل تفکیکدارای ۲ خروجی رله جهت کنترل لوازم برقیمجهز به زون گارد مخصوص فضای ویلا و باغپشتیبانی دو زبانه فارسی و انگلیس..

3,440,000تومان

دزدگیر اماکن کوماکسدزدگیر اماکن کوماکس در دسته دزدگیرهای سیمکارتی-تلفنی قرار دارد. این دزدگیر در دسته دزدگیرهای اقتصادی و ارزان دسته بندی میشود نیازهای کاربر را به طور کامل رفع کرده و عملکرد آن قابل قبول است.از این دزدگیر میتوان برای افزایش امنیت و ایمنی محیط کار و منزل خود با خیالی آسوده استفاده کنید.مشخصات و ویژگی های دزد..

3,200,000تومان

دزدگیر اماکن کوماکسدزدگیر اماکن کوماکس در دسته دزدگیرهای سیمکارتی-تلفنی قرار دارد. این دزدگیر در دسته دزدگیرهای اقتصادی و ارزان دسته بندی میشود نیازهای کاربر را به طور کامل رفع کرده و عملکرد آن قابل قبول است.از این دزدگیر میتوان برای افزایش امنیت و ایمنی محیط کار و منزل خود با خیالی آسوده استفاده کنید.مشخصات و ویژگی های دزد..

2,660,000تومان

دزدگیر اماکن کوماکس مدل s303با نصب دستگاه فوق در امکان مختلف و به خصوص مغازه‌ها می‌توانید از هرگونه ورود و خروج و اقدام به سرقت مطلع شوید. این دستگاه یک سیستم اعلام سرقت بوده که می‌تواند اطلاعات ورود و خروج را از طریق تماس تلفنی و پیامک ارسال کند. برای این منظور کافی است شماره‌هایی از پیش تعیین‌شده در حافظه‌ی دستگاه ثبت کنید و سیم‌کارتی درون آن قرا..

2,350,000تومان

..

3,600,000تومان

محتویات پکیج:۱ عدد چشمباتری 5 آمپربلندگو و کاور1 عدد سیرنپنل دزدگیر کوماکس سیم کارتی Commax مدل C310قابلیت اعلام خطر از طریق SIM Card و خط ثابت ثبت ۹۹ واقعه آخر به همراه زمان و تاریخ وقوع ۲۴ ثانیه پیام قابل ضبط به صورت ۱ تا ۴ پیام مجزا (Alarm – Fire – Tamper – Panic) ارسال ۹ گزارش مختلف برای Admin‌ها تعریف سطح دسترسی برای ک..

3,700,000تومان

محتویات پکیج:1 عدد چشم سیمیباتری 5 آمپربلندگو و کاورپنل c310دزدگیر کوماکس سیم کارتی Commax مدل C310قابلیت اعلام خطر از طریق SIM Card و خط ثابت ثبت ۹۹ واقعه آخر به همراه زمان و تاریخ وقوع ۲۴ ثانیه پیام قابل ضبط به صورت ۱ تا ۴ پیام مجزا (Alarm – Fire – Tamper – Panic) ارسال ۹ گزارش مختلف برای Admin‌ها تعریف سطح دسترسی برای کاربران..

3,980,000تومان

دزدگیر اماکن کوماکسدزدگیر اماکن کوماکس در دسته دزدگیرهای سیمکارتی-تلفنی قرار دارد.این دزدگیر در دسته دزدگیرهای اقتصادی و ارزان دسته بندی میشود نیازهای کاربر را به طور کامل رفع کرده و عملکرد آن قابل قبول است.از این دزدگیر میتوان برای افزایش امنیت و ایمنی محیط کار و منزل خود با خیالی آسوده استفاده کنید.مشخصات و ویژگی های دزدگیر ام..

نمایش 1 تا 13 از 13 (1 صفحه)